Vedoucí bistra na Žluté plovárně / Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

FirmaSUNDISK s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč až 32 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zahájení práce: duben / květen 2024

Co Vás čeká v roli vedoucího?
- Budete klíčovou osobou pro efektivní řízení našeho bistra, zajišťující plynulý chod provozu.
- Ponesete odpovědnost za kompletní správu zboží, včetně objednávání, příjmu, reklamací a provádění inventur.
- Aktivně se zapojíte do denního provozu, zajistíte koordinaci týmu a budete pracovat na neustálém zlepšování procesů.
- Budete mít na starosti zaškolování nových pracovníků a jejich motivaci k výkonu.
- Očekáváme Vaši práci s našimi firemními systémy, včetně pokladního, rezervačního a HR systému.

Co od Vás očekáváme
- Zkušenosti z gastronomického prostředí, ideálně s praxí v řízení provozu.
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
- Flexibilitu s ohledem na směnný provoz, včetně víkendů.
- Vynikající zákaznický servis a proaktivní přístup.
- Schopnost inspirovat a vést tým k výsledkům.
- Spolehlivost, výborné komunikační dovednosti a loajalitu.
- Odolnost vůči stresu a schopnost rychle se přizpůsobit.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám nabídneme:
- HPP nebo jiný typ úvazku dle dohody (pozice je vhodná i pro studenty VŠ.
- Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého začlenění do týmu.
- Pracovní rozvrh sestavený s předstihem 14 dní.
- Možnost celoroční spolupráce a rozvoje napříč firmou.
- Přátelské a rodinné pracovní prostředí.
- Stravování na směně zdarma.
- Zaměstnanecké slevy a možnost školení.
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu.
- Účast na firemních akcích a eventech.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás co nejdříve kontaktovat. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Kontakt: e-mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Malá Skála - Vranové 1.díl 47, 46822, Česko
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 32 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SUNDISK s.r.o., IČ: 25499441
datum zveřejnění nabídky práce:26. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Michaela Chládková
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.sundisk.cz/cs/sundisk/kariera.html

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma SUNDISK u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 000 Kč až 32 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Malá Skála - Vranové 1.díl 47, 46822, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 10. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.